Vylepšení fotografií

Upravíme zdarma Vaše fotografie, aby byl vyrobený obraz či plakát co nejhezčí. Narozdíl od konkurenčních firem, které fotky neupravují nebo je upravují automatem, bude Vaše fotografie upravena ručně grafikem na zkalibrovaném monitoru do maximální možné kvality, které lze dosáhnout vzhledem ke kvalitě Vaší fotografie. Narozdíl od automatických úprav dokážeme ručními úpravami dosáhnout mnohem lepších výsledků.

Pokud budete chtít, tak Vám upravenou fotografii pošleme před tiskem ke schválení (připište prosím tento požadavek do objednávky).

Ptáte se proč v našem editoru nemůžete sami provést některou z nabízených úprav? Odpověď je jednoduchá: Funkce, které se používají k online úpravám fotografií nejsou tak propracované jako ve speciálních grafických programech. Váš monitor navíc není zkalibrovaný (nedokáže věrně zobrazit jak bude vypadat vytištěný obraz), takže Vámi provedené úpravy by mohly naopak kvalitu obrázku zhoršit.

Níže můžete nalézt příklady úprav fotografií. Pokud by jste měli požadavek na jinou úpravu fotografie, bez obav se na nás obraťte. Provedeme zdarma i jednoduchou retuš. Jsme tu pro Vás!

 

ČERNOBÍLÉ FOTO

černobílý fotoobrazčernobílý obraz online zaškrtnutá úprava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po převedení barevné fotografie na černobílou provádíme také úpravu jasu a kontrastu, protože by jinak byla fotografie příliš plochá (tmavá místa by byla spíš tmavě šedá než černá). Dokážeme tak dosáhnou výrazně lepšího výsledku než se dosahuje obvykle používaným automatickým převodem při online úpravách.

 

VYLEPŠENÍ KONTRASTU

vylepšený kontrast fotografievylepšený kontrast obrazu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Úpravy kontrastu provádíme s ohledem ke konkrétnímu snímku.

 

ODSTRANĚNÍ BAREVNÉHO NÁDECHU

odstraněný barevný nádech obrazu online zvolená úprava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud má fotografie nežádoucí barevný nádech, pak jej dokážeme zmírnit nebo úplně odstranit. Na příkladu je odstraněn zelený nádech způsobený umělým osvětlením.

 

ODSTRANĚNÍ ČERVENÝCH OČÍ

retuš červených očí obrazu online zvolená úprava

Dokážeme odstranit červené zabarvení očí způsobené bleskem fotoaparátu. Kromě zabarvení dokreslíme i případné bílé zorničky.