Nabízíme obrazy stromů života v několika variantách, ke kterým můžete připsat text, vybrat barvu stromu, typ písma či ozdobný rám.

Strom života patří mezi nejstarší symboly přírody. Strom byl vždy uctíván jako symbol života, konali se u něj různé obřady a modlitby. Věřilo se, že propojuje pozemský a nebeský život. Kořeny představovaly podsvětí, kmen pozemský život a koruna nebe.

Strom byl také vždy zdrojem potravy, léčivých plodů, kterými se živili i samotní bohové. Také byl zdrojem důležitého stavebního materiálu.

Symbol stromu života se nejčastěji chápe jako propojení člověka s přírodou a jako zdroj energie, kterou ze stromu člověk čerpá. Představuje také symbol plodnosti, rodiny a síly.

Pokud symbol vnímáte stejně i vy, pak je obraz stromu života určen právě Vám. Můžete si ho ale pořídit i když se Vám prostě líbí, nebo chcete udělat někomu radost k významnému životnímu jubileu.

Pod strom se může připsat text, u kterého můžete vybrat styl a barvu písma.

Stromy života na plátně nabízíme v několika variantách:

- bez lístků - lístky vytvoříte až barevnými otisky prstů, můžete k němu připsat text a zvolit barvu stromu

- s lístky - pokud nepožadujete tvorbu otisků, můžete k němu připsat text a zvolit barvu lístků a stromu

- z fotografie či malované - bez možnosti připsat text, protože se jedná o již hotový motiv (obrázek nebo malbu stromu)

Všechny varianty obrazů lze zakoupit s ozdobným dřevěným rámem nebo bez rámu.

Každá z variant má na výběr ještě několik designů, takže si u nás jistě vyberete ten pravý :)

Strom života může být bez lístků, které vytvoříte až různě barevnými otisky prstů   Stromy života s vytištěnými lístky, které mohou mít různou barvu   Vyrobíme Vám obraz stromu života z krásných fotografií stromů nebo jako reprodukci malovaného stromu na plátně