Svatební strom

Svatební strom je krásnou památkou na Vaši svatbu a zároveň se hosté zabaví při tvorbě otisků. Na obrazu jsou jen větvičky stromu bez lístků. Lístky vzniknou až otisky prstů hostů v různě barevných razítkovacích polštářcích. U otisku prstu se může každý host podepsat nebo napsat vzkaz. Vznikne tím jakási kniha těch, kteří byly na svatbě. Ale místo toho, aby byla schovaná ve skříni, budete ji mít stále na očích. A věřte, že návštěva se u obrazu vždy zastaví :). V editoru můžete pod strom napsat Vaše jména, den a datum svatby. Na výběr je několik motivů stromů v hnědé a černé barvě, různé typy písma, rozměry obrazu či barvy polštářků.

Svatební strom na plátně v ozdobném rámu vyfocený z obou stran

Strom na Vaši svatbu vyrobíme na plátně klasickou metodou ručního připevnění na skrytý borovicový rám. Obraz na plátně tak lze rovnou po svatbě pověsit na zeď. K obrazu však můžete u nás pořídit také ozdobný dřevěný rám, se kterým bude obraz vypadat ještě lépe. Použijeme pouze přírodní materiály, plast u našich výrobků nenajdete.

Aby byly otisky prstů zhotoveny kvalitně bez rizika poškození obrazu, tak pod plátno vkládáme 1cm silnou desku. Na plátno tedy můžete bez obav tlačit a nemusíte se bát, že by se obraz poškodil.  Před pověšením obrazu na zeď můžete desku odstranit. Po vyjmutí desky pak najdete v rozích obrazu otvory pro klínky, které Vám pošleme spolu s obrazem. Když klínky do rohů zaklepnete kladívkem, tak se plátno dopne.

Obraz nemusí být vyloženě jen na svatbu. Můžete ho darovat i jako strom života.

Z důvodu rekonstrukce webu je nyní možné svatební strom objednat pouze na počítači a to prostřednictvím našich druhých webových stránek foto-obrazy.com.

Nebo objednávku můžete odeslat na náš email, když napíšete typ stromu, který se Vám líbí a texty, které na obraz máme napsat.

Některé z variant svatebních stromů, které vyrábíme vypnuté na plátně tradiční metodou rámování