Nabízíme české skleněné i plastové clip rámy v mnoha rozměrech

Clip rámy nebo-li kliprámy představují nejjednodušší způsob, jak pověsit Vaši fotografii nebo plakát na zeď. Mezi sklo a desku se vloží fotografie a klipem se k sobě zajistí. Pak už stačí pověsit na zeď. Toto provedení se hodí zejména do kanceláří pro jednoduchou prezentaci. Domů či pro lepší vzhled doporučujeme objednat spíš fotoobraz na desce s dřevěným nebo hliníkovým rámem.

Klip rámy nabízíme ve dvou provedeních - skleněné a plastové. A v mnoha rozměrech např. A4, A3, A2, A1, 30x45, 40x50, 40x60 či 50x70 cm... V těchto rozměrech Vám můžeme vytisknout i fotografie či plakáty.

Skleněné kliprámy jsou pevnější, ale ve velkých rozměrech jsou těžké. Při poslání dopravcem je u větších rozměrů riziko poškození. Balíme je ale do kartonu a polystyrenu a až pak je vložíme do krabice, takže je riziko poškození při přepravě poměrně malé.

Plastové kliprámy s plexisklem jsou lehčí a při pohledu ze předu není poznat rozdíl skla oproti plexisklu. Při přepravě není žádné riziko poškození. Ve větších rozměrech však nejsou tolik pevné.

Obrázek skleněného a plastového cliprámu ve formátu A4

Naše skleněné i plastové kliprámy jsou vyráběné v ČR.

Jsou čisté, bez vad, žádná Čína!