Fotografie umíme vylepšit, aby byl tisk co nejhezčí. V nabídce je několik úprav zdarma a jedna placená úprava zvyšující rozlišení fotografií

Upravíme zdarma Vaše fotografie, aby byl vyrobený obraz či plakát co nejhezčí. Narozdíl od konkurenčních firem, které fotky neupravují nebo je upravují automatem, bude Vaše fotografie upravena ručně grafikem na zkalibrovaném monitoru do maximální možné kvality. Narozdíl od automatických úprav dokážeme ručními úpravami dosáhnout mnohem lepších výsledků.

V editoru můžete vybrat z těchto úprav: černobílé foto, vylepšit kontrast, odstranit barevný nádech, odstranit červené oči, sépie.

Pokud si to budete přát, tak Vám upravenou fotografii pošleme před tiskem ke schválení (připište prosím tento požadavek do poznámky k objednávce).

Ptáte se proč v našem editoru nemůžete sami provést některou z nabízených úprav? Odpověď je jednoduchá: Funkce, které se používají k online úpravám fotografií nejsou tak propracované jako úpravy ve speciálních grafických programech. Váš monitor navíc pravděpodobně není zkalibrovaný a tak nedokáže věrně zobrazit, jak bude tisk vypadat. Takže Vámi provedené úpravy by mohly naopak kvalitu obrázku zhoršit.

Níže jsou příklady nabízených úprav fotografií. Pokud byste měli požadavek na jinou úpravu fotografie, bez obav se na nás obraťte. Provedeme zdarma i jednoduchou retuš. Jsme tu pro Vás!


Černobílé foto

Při převodu barevné fotografie na černobílou provádíme také úpravu jasu a kontrastu. Jinak by totiž byla fotografie příliš plochá (tmavá místa by byla spíš tmavě šedá než černá). Dokážeme tak dosáhnou výrazně lepšího výsledku než se dosahuje obvykle používaným automatickým převodem při online úpravách.

převod barevné fotky do černobílé fotografie


Vylepšení kontrastu

Nejčastěji provádíme úpravu jasu a kontrastu fotografie.  Na obrázku je příklad nejčastější úpravy, kdy fotografie postrádá světlé tóny. Zesvětlení a úprava kontrastu se provede tak, aby ve světlech nedošlo ke zmizení detailů. Úpravou se snímek výrazně oživý. Další možné úpravy jsou naopak ztmavení fotografie, která byla přesvícená, nebo např. zvýšení sytosti barev.

zvýšení kontrastu fotografie před tiskem


Odstranění barevného nádechu

Pokud má fotografie nežádoucí barevný nádech, pak jej dokážeme zmírnit nebo úplně odstranit. Na příkladu je odstraněn červený nádech fotografie. Úprava se provádí buďto posunem barev do jiného odstínu nebo se ke korekci využije histogramu či šedého místa na fotografii.

potlačení barevného nádechu fotografie


Odstranění červených očí

Dokážeme potlačit či zcela odstranit červené zabarvení očí způsobené bleskem fotoaparátu. Kromě zabarvení očí zatmavíme nebo dokreslíme i případné bílé tečky způsobené odlesky.

odstranění červených očí na fotografii


Převod do sépie

Fotografii můžeme převést do nahnědlého odstínu zvaného sépie, který se podobá vzhledu staré fotografie. Při úpravě barevnosti většinou upravíme také kontrast fotografie.

převod barevné fotografie na dohněda zbarevnou ve stylu starých fotografií


Zvýšení rozlišení - připravujeme

Jediná placená úprava fotografie, kdy program pomocí umělé inteligence dvojnásobně zvýší její rozlišení. Výsledkem je menší rozkostičkování při zvětšení méně kvalitních fotografií, zvýraznění detailů, narovnání zubatých kreseb apod. Fotografie pak lze obvykle tisknout ve dvakrát větším rozměru než ukazuje smajlík v editoru (smajlík se usmívá např. u rozměru 75x50 cm, ale tisknout pak lze v rozměru 100x75 cm).

I u kvalitních fotografií, pokud se tisknou v největších rozměrech, přináší tato úprava detailnější kresbu (po zvětšení fotografie např. na rozměr 150x100 cm).

Pokud chcete tisknout ve velkém rozměru a s kvalitou fotografie si nejste jistí, pak doporučujeme zvolit tuto úpravu.

Volbu zvolte také, když máte nekvalitní zmenšenou fotografii, která je poslaná přes WhatsApp či Messenger a chcete ji vytisknout alespoň v malém rozměru do 60x40 cm.

Pokud by ani s touto úpravou nešlo fotografii v objednaném rozměru kvalitně vytisknout, tak Vás budeme kontaktovat.

Cena úpravy je 79 Kč.

Umíme zdvojnásobit rozlišení, zjemnit zubaté motivy a potlačit kostičkování u nekvalitních fotografií nebo při velkém zvětšení

Vylepšíme Váš fotoobraz, aby byl kvalitnější i pokud nemá příliš vysoké rozlišení

Takto lze vylepšit rozkostičkované fotografie pro tisk obrazů nebo fotoplátna