U nás jste v dobrých rukou

Specializujeme se na velkoformátový tisk fotografií a výrobu fotoobrazů v nejvyšší kvalitě, na které používáme jen ty nekvalitnější materiály. Naše služby nabízíme od roku 2015. Naše zkušenosti s tiskem a přípravou fotografií však sahají mnohem dál. Již od roku 2001 se zabýváme tiskem, který je naším koníčkem a profesí zároveň.

Tiskneme ve věrných barvách technologií dvanáctibarvového pigmentového fototisku.
Zhotovujeme i obrazy pro výstavy či věrné reprodukce originálů obrazů.
I přes drahý použitý materiál jsme levnější než většina konkurence tisknoucí většinou levnými rozpouštědlovými barvami na co nejlevnější materiály.
Neděláme totiž svou práci proto, abychom zbohatli, ale protože nás baví.
Za celou historii firmy na nás nenajdete žádnou negativní recenzi.
Každý obraz vyrábíme tak, jako bysme si ho měly sami pověsit na zeď.
O vysoké kvalitě dnes píše snad každý. Naši zákazníci však tvrdí, že mi ji opravdu máme.

Obrazy posíláme tak dobře zabalené, že ani reklamaci poškození dopravcem u nás nebudete nikdy řešit.

U nás nemusíte čekat na slevovou akci. Můžete objednat kdykoliv za výbornou cenu a dokonce s množstvní slevou již o 2 ks.

Dodáváme rychle do pěti dnů. Můžeme naplánovat doručení na nějaký konkrétní den, kdy jste doma.


Dantek.cz založil Ing. Jan Husák

"Když máte o něčem znalosti a děláte to s láskou, tak to nemůže dopadnout špatně."

Vystudoval obor polygrafie na SPŠG Hellichova (grafickou střední průmyslovou školu se zaměřením na tisk) a polygrafii na chemicko-technologické fakultě Univerzity Pardubice.

Pracoval jakou technolog a vedoucí výroby v několika tiskárnách, kde se vždy zaměřoval na kvalitu tisku a správnou barevnost tiskovin. Získal jsem důležité zkušenosti co jak dělat a nedělat. Získal jsem také perfektní znalosti o správě barev - colormanagementu, kterou jsem se zabýval už na vysoké škole. Správa barev zajišťuje, aby se fotografie vytiskly ve správných barvách a aby už na monitoru byla fotografie vidět tak, jak se vytiskne.

Díky detailní znalosti tisku tak Dantek.cz dokáže zhotovit produkty v prvotřídní kvalitě a věrných barvách, přitom za běžné ceny. Nezáleží na tom, zda je zákazník jednotlivec, firma nebo profesionální fotograf. Pro všechny tiskneme ve fotokvalitě na jedné z nejlepších současných fototiskáren vyvinuté pro tisk nejnáročnější grafiky. Používáme pouze materiály renomovaných výrobců, které u nás prošly důkladným testováním a které dosahují vysoké kvality tisku a zaručují životnost produktů po mnoho let.

Nabízíme největší množství standardních formátů obrazů v ČR, takže žádnou fotografii nebudete muset ořezávat, aby se vešla do několika nabízených formátů jako u konkurence. Vyrábíme od velikostí A4 až po formáty větší než jeden metr v maximální šíři tisku 111 cm. Produkty Vám můžeme vyrobit i ve zcela atypických formátech a to bez příplatku.

Vše co nabízíme, vyrábíme sami pod jednou střechou. Fotoobrazy vyrábíme včetně rámů, které si spolu s fotkou můžete zobrazit na monitoru. Zcela zdarma Vám nabízíme provedení některých úprav fotografií, aby byl výsledný produkt co nejhezčí. Vše jednoduše provedete v našem online editoru.