Něco o tom, jak tiskneme fotografie a fotoobrazy

Specializujeme se na velkoformátový tisk fotografií a výrobu fotoobrazů v maximální kvalitě. Naše služby nabízíme od roku 2015. Naše zkušenosti s tiskem a přípravou fotografií však sahají mnohem dál. Již od roku 2001 se zabýváme tiskem, který je naším koníčkem a profesí zároveň.

Dříve jsme pracovali u konkurenčních firem, kde jsme se naučili co jak dělat či nedělat a prohloubili naše znalosti o zkušenosti z praxe. Získali jsme také perfektní znalosti o správě barev - colormanagementu. Správa barev zajišťuje, aby se fotografie vytiskly ve správných barvách a aby už na monitoru byla fotografie vidět tak, jak se vytiskne.

Díky detailní znalosti tisku tak Dantek.cz dokáže zhotovit produkty v prvotřídní kvalitě a věrných barvách, přitom za běžné ceny. Nezáleží na tom, zda je zákazník jednotlivec, firma nebo profesionální fotograf. Pro všechny tiskneme ve fotokvalitě na jedné z nejlepších současných fototiskáren vyvinuté pro tisk nejnáročnější grafiky. Používáme pouze materiály renomovaných výrobců, které u nás prošly důkladným testováním a které dosahují vysoké kvality tisku a zaručují životnost produktů po mnoho let.

Nabízíme největší množství standardních formátů obrazů v ČR, takže žádnou fotografii nebudete muset ořezávat, aby se vešla do několika nabízených formátů jako u konkurence. Vyrábíme od velikostí A4 až po formáty větší než jeden metr v maximální šíři tisku 111 cm. Produkty Vám můžeme vyrobit i ve zcela atypických formátech a to bez příplatku.

Vše co nabízíme, vyrábíme sami pod jednou střechou. Fotoobrazy vyrábíme včetně rámů, které si spolu s fotkou můžete zobrazit na monitoru. Zcela zdarma Vám nabízíme provedení některých úprav fotografií, aby byl výsledný produkt co nejhezčí. Vše jednoduše provedete v našem online editoru.