3M Photo mount je lepidlo ve spreji pro profesionální lepení fotografií na různé typy povrchů.

lepidlo ve spreji 3M Photo Mount spray

  • Kód výrobku: 3M Photo Mount spray
  • Dostupnost: Na skladě
  • 699,00 Kč

  • 5 a více ks: 690,00 Kč
  • 10 a více ks: 685,00 Kč

Skladem jsou aktuálně 2 kusy.


K čemu slouží lepidlo 3M Photo Mount spray 400 ml

PhotoMount je profesionální lepidlo ve spreji k trvalému nalepení fotografií, výtisků, kreseb či map k podkladu. Lze použít pro lepení na většinu pórovitých i nepórovitých materiálů. Nejlépe se hodí k lepení papíru či fotopapíru na plast, sklo, kov a papír.

Lepidlo je bezbarvé, papír neobarví a ani jím neprosvítá. Lepidlo je pH neutrální, odolává vysokým teplotám a UV záření.

Sprej vystačí na pokrytí plochy velikosti 8 až 10 m2.

Lepidlo schne pomalu, takže lze po dobu cca 10-15 minut opravit nesprávné umístění či vadu při lepení předlohy k podkladu.

Nejlepších výsledků se dosáhne při skladování lepidla, materiálu a lepení při pokojové teplotě 16 až 27 °C. 


Co PhotoMount spray obsahuje

Obsah je 400 ml, hmotnost 260 g.

Spray kromě lepidla obsahuje jako rozpouštědlo ropné destiláty, pentan a aceton a jako pohonný plyn uhlovodík a propan. Při aplikaci tedy zapáchá a po nanesení lepidla je potřeba místnost dobře vyvětrat nebo ho nanášet venku.


Jak se PhotoMount nanáší

Před nanesením lepidla zkontrolujte, zda jsou oba k sobě lepené povrchy čisté, suché a neobsahují prach a mastnotu. Zkontrolujte, že tryska míří na lepený povrch. Spray protřepejte po dobu 5 až 10 sekund. Držte ho asi 20 cm od povrchu a pokryjte jím souvisle celou plochu. Lepidlo můžete nejprve nastříkat v jednom směru a pak hned ve směru kolmém na první nástřik, čímž vytvoříte pravidelnější vrstvu.

Při lepení porézních materiálů (papír, fotopapír, karton, tkanina) lepidlo naneste jen na podklad a dejte na něj lepený materiál dokud je lepidlo vlhké. Při lepení nepórovitých materiálů jako jsou fólie a plasty nastříkejte lepidlo na oba povrchy a před jejich spojením počkejte než bude na dotek silně lepivé.

Po dobu asi 10 minut můžete provést opravu nalepení. Až budete s lepením hotový, pak můžete na materiály zatlačit větší silou (rukou, gumovým válečkem apod.)

Po skončení spray otočte dnem vzhůru a držte trysku dokud nepřestane stříkat lepidlo. Tím předejdete ucpání trysky pro další použití. Trysku či lepidlo můžete očistit lakovým benzínem.


Množstevní slevy:

5 - 9 ks
690 Kč
10 a více ks
685 Kč

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Výborný

Tagy: lepidla a spreje