DOPRAVY OBRAZŮ OD NÁS SE BÁT NEMUSÍTE

DOPRAVY OBRAZŮ OD NÁS SE BÁT NEMUSÍTE
23 September, 2019

Občas nás prosíte ať obraz zabalíme co nejlépe, protože se s balíky někteří řidiči zrovna nemazlí. Ani samolepka křehké nemusí pomoci. Proto dáváme přes obraz z obou stran použitý pětivrsvý karton a na něj většinou také polystyrenové desky.

Obraz  překrytý z obou stran kartonem a polystyrenem  Zabalený fotoobraz vložený do krabice  Balík s obrazem je připravený k odeslání

Celek se spojí stretch fólií a vloží do pětivrstvé krabice. Volný prostor v krabici se vyplní kartonem, zmuchlaným papírem, fólií nebo vzduchovými polštářky.
Jak je vidět na obrázku, tak krycí karton je vždy větší než obraz, takže hrany obrazu nejsou úplně u okraje krabice. Obzvlášť u velkých rozměrů je taková ochrana velmi důležitá.

Konec fólie, která drží celek uvnitř krabice, je označen samolepkou. Tu stačí odlepit a fólii jednoduše rozmotat.

Konec fólie stačí odlepit a zabalený obraz snadno vyjmout

U nás se tedy poškození balíku opravdu bát nemusíte. Nedovolíme, aby byla naše práce zničena během přepravy a vy jste místo radostného rozbalování museli vyplňovat reklamační formulář. Již 1,5 roku držíme počet zničených zásilek na nule a budeme dělat vše proto, aby to tak zůstalo nadále.Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit. Pokud nemáte účet, můžete se zaregistrovat. Registrace je zdarma!