Dřevěný rám Arco Ořech

Dřevěný ozdobný rám Arco Ořech

  • Kód výrobku: Rám Arco Ořech
  • Dostupnost: 3 - 5 dní

Dostupné možnosti

  • 0,00 Kč

Dřevěný hranatý rám Arco s dýhou z pravého ořechového dřeva.

Rám má jednoduché provedení, hodící se do většiny interiérů.

Cena za metr délky:  330 Kč

Cena výroby rámu:  120 Kč (přičte se k ceně zadaného rozměru)

Parametry dýhovaných rámů Arco:

- šířka: 20 mm

- výška: 32 mm

- výška falce (max. výška obrazu): 27 mm

- šířka falce (přesah rámu přes obraz): 6 mm

- materiál: borovice

Nákres s rozměry ozdobného dřeveného rámu Arco


Důležité informace k objednání ozdobného rámu:

Do políček "Rozměr" zadejte rozměr obrázku změřený v jeho nejširším místě (rozměr obrazu představuje požadovaný vnitřní rozměr ozdobného rámu).

Pokud jste obrázek někde zakoupili, tak nespoléhejte na rozměr, který měl obrázek uvedený. Změřte ho tedy přesně sami (uvedený rozměr nemusel přesně odpovídat skutečnému rozměru obrázku).

U obrazu na plátně zkontrolujte, že je obraz pravoúhlý. Změřte uhlopříčnou vzdálenost rohů. Obě délky by měly souhlasit. Ozdobný rám je totiž vždy pravoúhlý, a pokud obraz na plátně pravoúhlý není, tak se plátno musí nejprve znovu napnout.

K délce a šířce buďto přidejte min. 2 mm navíc nebo zaškrtněte některou z voleb "Přídavek pro rám". Rám totiž musí být o několik mm větší než obraz, aby šel snadno vložit bez použití síly.

Zajištění obrazu v rámu lze provést pomocí rámařských spon nebo klasických hřebíčků. Rámařské spony lze nastřelit pouze rámařskou pistolí. Pokud od nás chcete nastřelit spony, tak prosím zadejte přesně změřenou tloušťku obrazu. Spony jsou ohebné. Ohneme je, abyste do rámu mohli obraz vložit a narovnáním spon si pak obrázek v rámu zajistíte. Aby šel obraz vložit do rámu s ohnutými sponami, tak rám musí být minimálně o 3 mm větší než obraz.

Při délce strany rámu větší než 100 cm je vhodné delší strany spojit lankem, provázkem nebo vazací páskou. Spojení stran rámu se provádí až po vložení obrazu.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Výborný

Tagy: Rámy obrazů na plátně, Dřevěné vysoké ozdobné rámy, Přírodní dřevěné rámy