na obrázku je strom života v designu č. 11 v kruhu a s lístky, který je vyroben bez ozdobného rámu

Strom života v designu 11 v kruhu s lístky a bez ozdobného rámu.

  • Kód výrobku: strom-zivota-11-s-listky-bez-rámu
  • Dostupnost: Na skladě

Dostupné možnosti

  • 599,00 Kč

Varianta stromu života v motivu 11 s lístky. Na výběr je 5 obdélníkových a tři čtvercové rozměry, které vyberete z rozbalovací nabídky. Při čtvercovém rozměru se ale už pod strom nevejde text.

Zvolit můžete barvu stromu, barvu lístků, typ a barvu písma. Grafiku stromu podle Vámi zvolených parametrů Vám pošleme před tiskem ke schválení.

Obraz je bez ozdobného rámu. Plátno je však připevněno na skrytý dřevěný rám, takže obraz je připraven k pověsení na zeď. Ze zadní strany je obraz vystužen pomocí desky, která je vložena několik milimetrů pod plátno. Díky tomuto zpevnění, které používáme jako jediný výrobce obrazů, vytvoříte vysoce kvalitní otisky prstů bez rizika poškození plátna při tlačení prsty. Po vytvoření otisků můžete výstuž vyjmout a plátno kdykoliv dopnout pomocí přiložených klínků.

Vytvoříme grafiku stromu a textu podle Vámi zvolených parametrů a pošleme Vám ji ke schválení. Obraz však můžete objednat i bez napsaného textu. Po schválení motiv zvětšíme na objednaný rozměr obrazu.

Strom života vytiskneme ve vysokém rozlišení na přírodní bavlněné plátno. Pak plátno ořízneme na formát o něco větší než bude výsledný rozměr obrazu. Sestavíme napínací dřevěný rám (tzv. blind rám), do kterého vložíme zpevňující desku několik milimetrů pod plátno. Plátno pomocí napínacích kleští vypneme a připevníme k zadní straně blind rámu sponami. Nakonec do rámu umístíme háček pro zavěsení obrazu. K zadní straně obrazu přilepíme návod a připevníme sáček s vypínacími klínky.

Obraz zabalíme do bublinkové fólie a překrytý kartony ho vložíme do krabice s minimálním rizikem poškození během přepravy.

Tento strom je možné zhotovit v pěti obdélníkových a třech čvercových rozměrech. Při čtvercovém rozměru se však už pod strom nevejde text.

Rozměr vyberete z rozbalovací nabídky u stromu.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH (nejsme plátci DPH).

rozměr v cm
cena v Kč
30 x 40
499,-
37,5 x 50
599,-
45 x 60
699,-
52,5 x 70
849,-
60 x 80
979,-
40 x 40
559,-
50 x 50
669,-
60 x 60
839,-

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Výborný

Tagy: strom života