na obrázku je strom života v designu č. 12 s lístky, který je vyroben bez ozdobného rámu

Strom života v designu 12 s lístky a bez ozdobného rámu.

  • Kód výrobku: strom-zivota-12-s-listky-bez-rámu
  • Dostupnost: Na skladě

Dostupné možnosti

  • 599,00 Kč

Varianta stromu života v motivu 12 s lístky. Na výběr je 5 rozměrů, které vyberete z rozbalovací nabídky.

Zvolit můžete také barvu stromu, barvu lístků, typ a barvu písma. Grafiku stromu podle Vámi zvolených parametrů Vám pošleme před tiskem ke schválení.

Obraz je bez ozdobného rámu. Plátno je však připevněno na skrytý dřevěný rám, takže obraz je připraven k pověsení na zeď. Ze zadní strany je obraz vystužen pomocí desky, která je vložena několik milimetrů pod plátno. Díky tomuto zpevnění, které používáme jako jediný výrobce obrazů, vytvoříte vysoce kvalitní otisky prstů bez rizika poškození plátna při tlačení prsty. Po vytvoření otisků můžete výstuž vyjmout a plátno kdykoliv dopnout pomocí přiložených klínků.

Vytvoříme grafiku stromu a textu podle Vámi zvolených parametrů a pošleme Vám ji ke schválení. Obraz však můžete objednat i bez napsaného textu. Po schválení motiv zvětšíme na objednaný rozměr obrazu.

Strom života vytiskneme ve vysokém rozlišení na přírodní bavlněné plátno. Pak plátno ořízneme na formát o něco větší než bude výsledný rozměr obrazu. Sestavíme napínací dřevěný rám (tzv. blind rám), do kterého vložíme zpevňující desku několik milimetrů pod plátno. Plátno pomocí napínacích kleští vypneme a připevníme k zadní straně blind rámu sponami. Nakonec do rámu umístíme háček pro zavěsení obrazu. K zadní straně obrazu přilepíme návod a připevníme sáček s vypínacími klínky.

Obraz zabalíme do bublinkové fólie a překrytý kartony ho vložíme do krabice s minimálním rizikem poškození během přepravy.

Tento strom života Vám můžeme zhotovit v pěti rozměrech. Rozměr si vyberete z rozbalovací nabídky.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH (nejsme plátci DPH).

rozměr v cm
cena v Kč
30 x 40
499,-
37,5 x 50
599,-
45 x 60
699,-
52,5 x 70
849,-
60 x 80
979,-


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Výborný

Tagy: strom života