Na fotce je strom života v designu č. 2, který je vytištěn včetně lístků a vyroben s ozdobným dřevěným rámem

Strom života v designu 2 s lístky s ozdobným rámem

  • Kód výrobku: strom-zivota-2-s-listky-s-rámem
  • Dostupnost: Na skladě

Dostupné možnosti

  • 1 049,00 Kč

Strom života v motivu 2 s lístky. Můžete zvolit rozměr obrazu, barvu stromu, barvu lístků, typ a barvu případného písma, které může být pod stromem.

Obraz je včetně ozdobného rámu, který vyberete z 9 dekorů. Všechny parametry najdete v příslušných rozbalovacích nabídkách. 

Ze zadní strany je obraz vystužen deskou, takže vytvoříte vysoce kvalitní otisky prstů bez rizika poškození plátna tlačením prsty na plátno. Po vytvoření otisků lze výstuž vyjmout a plátno kdykoliv dopnout pomocí klínků.

Vytvoříme grafiku stromu včetně případného textu podle Vámi zvolených parametrů a pošleme Vám ji ke schválení. Po schválení motiv zvětšíme na objednaný rozměr obrazu.

Strom vytiskneme ve vysokém rozlišení na přírodní bavlněné plátno. Pak plátno ořízneme na formát o něco větší než bude finální rozměr obrazu. Sestavíme napínací dřevěný rám (tzv. blind rám), do kterého vložíme zpevňující desku několik milimetrů pod plátno. Plátno pomocí napínacích kleští vypneme a připevníme k zadní straně blind rámu sponami. Do blind rámu umístíme háček pro zavěsení obrazu. Obraz vložíme do vybraného ozdobného rámu.

K zadní straně obrazu přilepíme návod a připevníme sáček s vypínacími klínky. Nakonec obraz zabalíme do bublinkové fólie, překryjeme kartony a vložíme do krabice. Obraz je tedy hned po rozbalení připravený k pověsení na zeď.


K obrazu Vám vyrobíme ozdobný dřevěný rám aniž byste museli rámařství. Stačí jednoduše vybrat typ rámu z rozbalovací nabídky. Na výběr je devět dekorů rámů v různých barvách či s metalickou úpravou.

Rámy jsou silné 32 mm, široké 20 mm a rám překrývá obraz o 5 mm.

Nabízené barvy na 1. obrázku zleva: bílá, škrábaná bílá, šedá, černá a přírodní.

Nabízené barvy na 2. obrázku zleva: světle hnědá, tmavě hnědá, stříbrná patinovaná a zlatá patinovaná.

Na obrázku můžete vidět všech 11 dekorů ozdobných rámů, které nabízíme pro obrazy svatebních stromů na plátně.

Tento strom života je možné vyrobit v pěti rozměrech.

Rozměr obrazu a typ rámu vyberete z rozbalovacích nabídek, kde se Vám zobrazí také ceny (cena rámy s patinou je o 150 kč vyšší).

Ceny jsou uvedeny včetně DPH (nejsme plátci DPH).

rozměr v cm
cena v Kč
30 x 40
939,-
37,5 x 50
1.099,-
45 x 60
1.269,-
52,5 x 70
1.489,-
60 x 80
1.729,-

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Výborný

Tagy: strom života